JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova

In jos 
AutorMesaj
sasa

sasa


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/04/2009

Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Empty
MesajSubiect: Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova   Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 3:43 am

Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova
Noi, studenţii universităţilor din Republica Moldova, prin comun acord, în semn de solidaritate, am decis pentru bunăstarea Parlamantului Nostru să donăm în mod unanim bursa pe o lună de zile, în scopul renovării localului Parlamentului cu fon de var, precum şi mobilierele confortabile din incinta tuturor căminelor.
Rugăm să nu refuzaţi actul nostru de binefacere.
Studenţii Universităţilor Republicii Moldova
SURM
Sus In jos
 
Scrisoare deschisă către Guvernul Republicii Moldova
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai direct cetatean al Republicii Moldova
» Traian Basescu comunismul nu va reusi în Republica Moldova revolutie moldova
» Vom demonstra pe cale paşnică fraudarea alegerilor de către comunişti
» Vom demonstra pe cale paşnică fraudarea alegerilor de către comunişti
» FSB in Moldova???????

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: