JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!

In jos 
+7
sharutza
milli
vulpeaFoxy
dorinac
julikl
Vasilisa
Admin
11 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 3:19 am

Aici postati imagini si idei ce ati vrea sa faceti cu acest porcusor
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! 6699910
Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
Vasilisa

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 4:19 pm

cum spunea Voronin la un interviuu cu vrio doua luni in urma ...cind ia dat o intrbare un jurnalist rus .. cica " D-LE voronin NU VA E FRICA CA IN MOLDOVA SE VA PUTEA DECLANASA O REACTIE A POPULATIE IMPOTRIVA CONDUCERII ASA CUM AU MAI FOST SI IN ALTE TARI DIN csi CA GIORGIA UCRAINA ETC. " ...... la care el raspunde ...... "ne baiusi nasa mamaliga ne strileaet" ... e chiar o discriminare ... si neapreciere a poporului ...ne ia de un popor limitat si prost
Sus In jos
julikl

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Nu a fost un comunist bun!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 4:26 pm

Vornin nu este un comunist bun- caci nu si-a impartit averea sa cu poporul intreg. Din contra a jefuit si a rapit lumea! Un comunist cinstit este acel care traieste intr-o societate cu drepturi egale. DAR BINEINTELES CA LUMEA A FOST IMPROSTITA CU IDEILE COMUNISTE IN TIMPUL SOVIETIZMULUI SI NE-AM ALES SA ZICEM CU COMUNISTII CARE AU PROMIS SA SCOATA TARA DIN GREUTATE, SI DIN CONTRA AU DEVENIT NISTE MINCIUNOSI SI BLOODTHIRSTY! COMUNISMUL NU E SOLUTIA AICI PE PAMINT- CACI AVEM CEA MAI MARE PROBLEMA- OMUL DIN NASCARE ISI ARE FIREA SA SLABA- MINCIUNA, RAUTATEA SI EGOISMUL.
Sus In jos
dorinac

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Rusine   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 4:32 pm

Mi-i rusine cu asa un presedinte..care nu stie sa vorbeasca nici intr-o limba..nici in rusa nici in "maldavskii"..un ratat care isi rezolva problemele arestind, santajind, fortind si jefuind..singurul interes fiind banii si puterea..
Sus In jos
vulpeaFoxy

avatar


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 9:03 pm

Vreau sa mentionez ca 'COMUNISTI cinstiti' nu exista!!!sunt nishte ratati!!!
Sus In jos
vulpeaFoxy

avatar


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 9:03 pm

Nu avem viitor cu ei!!!!JOS COMUNISTII!!!
Sus In jos
milli

avatar


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 9:59 pm

INCA ASA PRESEDINTE INCULT.PENAL, PROST NU CRED CA SE MAI CUNOASTE A FI EXISTAT, UN PRESEDINTE CARE NU STIE SA VB ....NU STIE SA ISI EXPRIME O PARERE, OARE A FACUT SCOALA? E PREA PROST ........MII RUSINE CAND STAU SI MA GANDESC CA NE-A CONDUS UN IMBECIL CA ASTA,
" AI SA RASPUNZI IN FATA POPORULUI,VORONIN....O SA ITI VINA SI TIE CEASUL.....DE TE-AR INGHITII MAI REPEDE PAMANTUL..." AR FII CULME SA NU TE PRIMEASCA NICI ACOLO.
Sus In jos
sharutza

avatar


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 11:57 pm

Voronin ne-a vandut recent tara in martie cand a semnata actul la moscova cu smirnov si medvediev
cel mai idicat ar fi sa i se faca un act de initiere...VORONIN TREBUIE OMORAT!
Sus In jos
AleXxX

AleXxX


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 10/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 11:46 pm

Mental sunt intact,
I-o stare de fapt,
Când intru-n contact
C-un retardat supraapreciat.
Draga Voronin, bai kkat,
Nu-i nici o coincidenta,
Sa-mi sugi p*la preventiv efectiv în regim de urgenta.
Politic n-am apartenenta,
La ora noua nu sunt în evidenta,
Voronin, intelectual corcit,
Vreau sa fii fericit.
Lua-te-ar poponarii la p*la pe lumea ailalta,
Esti un taran la costum conceput într-o halta,
Avortat într-o balta,
Pus într-o pozitie înalta,
Sa faca rau.
Baga-ti-ai p*la-n aproapele tau!
Voronin! Pun punct aici daca te-ai suparat,
Sar de la o idee la alta ca ma-ta la batrânete din pat în pat.

Versuri: PARAZITII
Sus In jos
RONNA

RONNA


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 33
Localizare : LOS ANGELES

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: anti comunism!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 5:40 am

SA MOARA VORONIN!
Sus In jos
javabond

javabond


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:58 am

rusine... sa moara netotii! sa moara potaia!
Sus In jos
Vieru

Vieru


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 13/04/2009

Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm

acest ne-om, cu siguranta, nu merita timpul meu pierdut p/u scrierea acestui comentariu, dar ura pe care am acumulat-o fata de el nu-mi permite sa nu-i spun ceva de bine.
Asa deci, vladimir voronin - o fiinta de genul ambiguu (ba spune una, iar peste un minut se contrazice sau spune una, dar face alta), de o nationalitate rara de porci (au gresit grav cind i-au facut actele de identitate, moldovean el nu a fost niciodata si nici nu va fi !) si caruia i se da foarte greu la invatat orice grai omenesc (nu vorbeste nici rusa, nici romana si nici o alta limba), daca i se da voie sa grohaie se poate de apreciat talentul sau rar intilnit.
Se hraneste cu sufletele poporului moldovean.
Se pricepe la spus si facut prostii, se caca acolo de unde maninca, are toate abilitatile necesare si posibilitatile (cu parere de rau, moldovenii l-au investit cu aceasta putere) necesare p/u a ponegri, a tortura, a sfida, a ucide atit un om in parte, cit si un popor intreg, pe cel moldovean! Si-a cultivat cu multa iscusinta capacitatea de a minti - se uita in ochi, iti spune niste minciuni de ti se usuca urechile si nici nu roseste, nici nu ride, ba din contra de-i spui ca minte ramine indignat si prostit, iar de insisti pe aceasta tema te declara persoana non-grata, esti inchis dupa gratii, batut mar sau chiar ucis.
In ce priveste adevarul are doar 2 reguli:
1. voronin (adica el) intotdeauna are dreptate!
2. daca voronin nu are dreptate, atunci lumea (adica toti ceilalti) minte si trebuie persecutati ca sa le vina mintea la cap.
Dar, cel mai mult ii place sa munceasca, munceste cu greu din zori pina-n seara, de la apusul pina la rasaritul soarelui, munceste pentru familia sa. Din munca sa a creat o adevarata arta - Arta de a fura !, ar putea scri carti, enciclopedii, ghiduri, cursuri, toate pe aceasta tema, are chiar si o maxima dupa care se conduce - "Cine fura - are !".
Are doar o singura mimica - nemultumire si indignare totala.
Scopul suprem al existentei sale este de a asupri poporul moldovean, de a sterge orice urma de demnitate, mindrie nationala, de a-i sterge istoria si radacinile sale, de a-i nega, a stilci limba in care a ris si plins veacuri intregi acest popor, de a-l baga in mocirla, saracie, umilinta si durere acest cindva un MINDRU si NEINFRICAT NEAM...
voronin este dusmanul tarii ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Empty
MesajSubiect: Re: Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!   Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imnul Golanilor!!!
» Vladimir Voronin
» Voronin insistă în acuzaţiile sale
» Băsescu sau Voronin? România sau SIS al R. Moldova?
» Vladimir Voronin vrea o anchetă internațională

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Opinii despre V.Voronin-
Mergi direct la: