JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Empty
MesajSubiect: MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare   MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 7:25 pm

Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
RONNA

RONNA


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 33
Localizare : LOS ANGELES

MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Empty
MesajSubiect: ALA MELECA   MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 5:36 am

ALA MELECA ASTA CARE VORBESTE E LOCOTENENT, ARE UN GRAD FOARTE MARE SI MAI ARE VREO 2 ANI PINA LA PENSIE, DE AIA SI FACE TOT CE I SE SPUNE. VA INCHIPUITI 400 $ SA AI PENSIE? CINE AR VREA SA PIARDA ASA CEVA? CUI II PASA DE COPII SI BAIETII BATUTI SI OMORITI IN COMISARIATE? MAI BINE FACE CE I SE ORDONA SI VA AVEA BATRINETE FERICITA :DDD
Sus In jos
Artiom

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 07/04/2009

MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Empty
MesajSubiect: Re: MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare   MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 3:05 pm

Mersi, celor care afiseaza informatia pe acest sait, p/u ca asa mai vad si eu ce se intimpla in realitate deoarece mai multe saituri dintre care unimedia.md, jurnaltv.md, odnoklasniki.ru la mine, pur si simplu, nu se incarca! confused
iar TRM.md arata doar o parte a realitatii (realitatea pe care o fac comunistii) si foarte "putina" din ea! Sad
Sus In jos
oxana

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/04/2009

MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Empty
MesajSubiect: mesaj de la un politist   MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm

am primit urmatorul mesaj pe odnoklassniki:

MESAJ ANONIM:
Suntpolitist si sunt impotriva puterii comuniste,vreau sa va anunt ca azine-au promis dublarea salariilor, iar in cadrul Batalionului de politiecu destinatie speciala marirea cadrelor de 300 unitati la 1000deunitati. Concluzia e una VORONIN isi consolideaza pozitia. Anuntatioamenii trebuie sa stie.
REGIMUL ACTUAL A PATAT IREMEDIABIL ONOAREA DE OFITER!!!
SINTEM CU TOTII SIGURI CA IN ORGANELE DE FORTA, TOTUSI, MAJORITATEA O CONSTITUIE OFITERI CU ONOARE, CURAJ SI DEMNITATE!
REGIMUL IN CURIND VA CADEA, IAR VINOVATII VOR RASPUNDE PENTRU TOTUL!
Sus In jos
Continut sponsorizat





MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Empty
MesajSubiect: Re: MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare   MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare Icon_minitime

Sus In jos
 
MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Provocatorii de la acţiunea de protest par a fi tinerii amnistiaţi de Voronin în Anul Tineretului
» Tinerii risca sa primesca cite 25 de ani de privatziune delibertate pentru ca au facut lovitura de stat....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: