JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dan4ik
Admin
Dan4ik


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 10/04/2009

Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Empty
MesajSubiect: Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"   Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 2:08 am

Celebrul băiat în galben nu este arestat. Bătut nici atât. Dă interviuri la televiziunea lui Iurie Roşca, aliatul lui Voronin. Despre cum a negociat cu politiştii...

VOCEA BASARABIEI SPUNE:

DOI TINERI (Ion Galaţchi şi Dragoş Musteaţă) AU RECUNOSCUT LA EU-TV CĂ DUPĂ "NEGOCIERI CU POLIŢIA" AU ARBORAT, NEIMPUŞI DE NIMENI, DRAPELELE UNIUNII EUROPENE ŞI AL ROMÂNIEI PE CLĂDIRILE PREŞEDINŢIEI ŞI A PARLAMENTULUI REPUBLICII MOLDOVA ÎN DATA DE 7 APRILIE.


Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" 123928719462352634623
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" 123931032249411522494
Sus In jos
aretina

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2009

Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Empty
MesajSubiect: Doi tipi falsi   Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 3:12 am

Doamne Dumnezeule, cit de naiv tre sà fii ca sà nu intelegi cine sunt acesti 2 tipi , si uitati-và cìt sunt de calmi, e clar cà sunt protejati de cineva!!!! Nu cred in ceea ce spun absolut deloc, si mai mult ca atit unul din ei are doar 17 ani !!!


Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
Dan4ik
Admin
Dan4ik


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 10/04/2009

Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Empty
MesajSubiect: Re: Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"   Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am

cu atat mai mult ca iau aratat numai la EU "roshka" TV....

link: http://jurnaltv.md/?article=2090
Sus In jos
Continut sponsorizat





Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Empty
MesajSubiect: Re: Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"   Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români" Icon_minitime

Sus In jos
 
Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Băsescu sau Voronin? România sau SIS al R. Moldova?
» Vladimir Voronin vrea o anchetă internațională
» Imnul Golanilor!!!
» Voronin:Kak tam nase bidlo sebia vedet.cum se comporta animalele.
» Voronin insistă în acuzaţiile sale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: