JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi

In jos 
AutorMesaj
Dan4ik
Admin
Dan4ik


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 10/04/2009

Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Empty
MesajSubiect: Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi   Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am

Un grup de cetăţeni din Orhei au obţinut de la judecătoria oraşului listele electorale, conform cărora s-a votat pe data de cinci aprilie. În listele respective au fost depistate semnăturile a circa 45 de copii cu dizabilităţi internaţi în spitalul de profil din localitate. Semnăturile de pe listele electorale, care confirmă că ei, chipurile au votat, sunt aproape identice.

Sus In jos
 
Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vom demonstra pe cale paşnică fraudarea alegerilor de către comunişti
» Vom demonstra pe cale paşnică fraudarea alegerilor de către comunişti
» CEC transmite Curţii Constituţionale rezultatele finale ale alegerilor, pentru aprobare
» MAI: În primele rânduri ale atacatorilor se aflau copii şi fete, fapt ce a făcut imposibilă aplicarea mijloacelor speciale de către poliţie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: