JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
actiunile continua Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
actiunile continua Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
actiunile continua Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
actiunile continua Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
actiunile continua Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
actiunile continua Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
actiunile continua Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
actiunile continua Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
actiunile continua Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 actiunile continua

In jos 
AutorMesaj
sasa

sasa


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/04/2009

actiunile continua Empty
MesajSubiect: actiunile continua   actiunile continua Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 3:42 am

salutare tuturor curajosilor, care au putut protesta toate aceste zile.
Ma iertati ca nu ma pot prezenta dar va pot spune doar ca sunt tanar cu noi perspective pe care
ne le stopeaza comunistii.Nustiu daca mai aveti curajul sa mai iesiti si maine(11 aprilie ora 11:00)in fata
guvernului dar va rog sa gramaditi tot curajul si sa mai faceti un efort pentru a putea
demonstra dictaurii comuniste ca nu suntem lasi ca in noi mai curge sange de roman si sa
demonstram la o intreaga Europa ca noi nu suntem vandali si banditi asa cum ne-au numit prezenta
conducere.
Azi am fost in fata guvernului ca toate aceste zile si m-am inspaimantat cata lume au speriat
comunistii nu credeti toate povestile care vi se spun ei nu au dreptul de a omora pe nimeni
(doar daca atacam guvernul)
Mie mi-au luat ca ostatici mai multi prieteni si-i vreau innapoi intregi si nevatamati asa cum
toti din noi.
PROGRAMA PE MAINE:
- Iesim cu flori
- Lumanari
- In mod organizat in fata guvernului FARA VIOLENTA ( sa vada europa si toata lumea ca nu suntem vandali)
Sus In jos
 
actiunile continua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Acţiunile de protest din centrul capitalei nu au avut loc
» Locuitorii raioanelor Rezina şi Sângerei sunt îngrijoraţi de acţiunile de destabilizare politică şi socială din R. Moldova
» Locuitorii raioanelor Rezina şi Sângerei sunt îngrijoraţi de acţiunile de destabilizare politică şi socială din R. Moldova

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: