JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Empty
MesajSubiect: Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!!   Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 12:01 am

Ce a fost intr-adevar??? Ne expunem parerile!!!!!
Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
javabond

javabond


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Empty
MesajSubiect: Parerea mea   Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 2:29 am

Imi dau sema, ca printre populatia tinara din capitala sunt si criminali. Copii ne educati, violenti si limitati, pentru care aceste actiuni a fost o joaca de tip "Counter-Strike" aplicat in realitate. Insa un lucru e cert! Aceste distrugeri au fost lasate sa se petreaca de catre fortele de ordine, adica de conducere!
Sus In jos
sunducu

sunducu


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/04/2009

Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Empty
MesajSubiect: Se vede clar!   Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 2:17 am

E clar ca buna ziua ca e o provocare! Cind Rosca a scos in piata 100 de mii de oameni la miting, fortele de ordine au facut fata, iar acum cind in piata au fost cam 30 de mii da poate si mai putin, ca in adins fortele de ordine nu au rezistat presiunii! Asa ca printre altele sa gindit cineva de ce pe data de 8 in fata guvernului au fost cel putin de 4 ori mai multi politisti, si trupe speciale decit pe data de 7? Si unde a fost renumitul ,, OMON,, care in 15 min poate fi in orice colt al orasului?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Empty
MesajSubiect: Re: Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!!   Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Devastarea Presedentiei si a Parlametului!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Provocari sau Lovitura de Stat??????-
Mergi direct la: