JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?

In jos 
+6
irinca73
Ratza
Doris Doris
milli
Admin
savinmarina
10 participanți
AutorMesaj
savinmarina

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/04/2009
Varsta : 42
Localizare : Oxentea

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 4:54 am

Numai prin UNIRE vom putea obtine victore!!!!! cheers
Sus In jos
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Dresati..   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 4:55 am

Noi prea mult timp am fost dresati si ne temem sa ridicam capul in sus si sa muscam mana care si macar bucata de paine de la gura ni-o ia
Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
milli

avatar


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 5:46 am

NOUA NE TREBUIE UN PIC DE CURAJ...MAI MULTA INCREDERE IN NOI....CA TOTUSI PUTEM SA DUCEM CE AM INCEPUT PANA LA UN SFARSIT FERICIT .ASTEPTAT DE ANI DE ZILE...ROMANII AU GASIT IN EI ACESTE CALITATI SI NU SAU LASAT BATUTI....TRENUIE SA NE SUSTINEM UNUL PE ALTUL CA STII BINE:" UNDE SUNT MULTI PUTEREA CRESTE"....SA AVEM GRIJA UNUL DE ALTUL MAI ALES ACUMA.
EU CRED IN POPORUL NOASTRUL..EU CRED INTR-O TARA FERICITA.........EU CRED IN VIITORUL FRUMOS CE NE ASTEAPTA....
ASA CA CU CREDINTA SI CURAJ INAINTE SPRE GLORIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Doris Doris

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 6:11 am

nu vine sa cred cat de lacomi sunt!!! au inceput sa bata tinerii, vor sa-i intimideze Sad si siguri ca multi vor incepe sa dea inapoi. sunt curioasa daca vineri se vor tine de cuvant Sad
Sus In jos
Ratza

avatar


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: de ce? SIMPLU!   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 6:43 am

Românii în 89 nu aveau riscul de a fi atacați de Rusia, și să fie lăsați baltă de UE, cum noi suntem azi. Câinii de la Tiraspol numai așteaptă ca noi să ne pierdem cu firea, ca să ne omoare pe propriul pământ.
FIȚI TREJI!!!!!!!!!!
DACĂ VĂ SEPARAȚI PRIN INSIGNE SAU ALTE LUCRURI DE PROVOCATORI ȘI OPTAȚI PENTRU PACE, ȘI STAȚI CUMINȚI, PROVOCATORII VOR FI COMPROMIȘI!
Sus In jos
irinca73

avatar


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Voi sunteti altfel!!!!   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 1:40 pm

Dragii nostri, mereu am crezut ca suntem un popor fara caracter si las. Dar numai nu generatia voastra! Sunteti frumosi, inteligenti si curajosi! Voi veti spala rusinea de pe acest popor,il veti reabilita in ochii lumii.
Rusii au zis ca e revolutia vitei de vie,iar eu zic ca e razbunarea florilor.Sunteti florile Moldovei! Sunt in fiecare zi in piata ,alaturi de voi!
Voronin nu si-a iubit niciodata poporul cum si-l iubeste Basescu de exemplu,ne numeste bidle,dar acum sigur e impresionat si va incepe sa ne respecte!
Sa nu cedam!!!!!Multi din generatia mea abia asteapta sa iasa in strada,dar numai dupa voi,ei sunt dupa cum am mai spus , alta generatie!
cheers cheers cheers
Sus In jos
Tolic1

avatar


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 7:10 pm

Noi putem so facem! CEL maai important sa nu ne dam provocarilor sa avem un Lider Bine dispus!$i un scop bine determinat!
Vandalizmul nu e solutie!faptul ca am atacat Parlamentul $i Pre$identia nu va schimba nimic!dimpotriva!am ajuns de risul!comuni$tii mai tare au inceput sa$i bata joc de noi!
Noi tre sa aratam ca putem putem fi un popor unit inteligent $i cult!
Eu sunt pentru asalt asupra Televiziunii! Dar nu $i pentru Vandalism! Noi trebue sa folosim ceia ce capatam nu sa distrugem cum a fo cu Parlamentul!
Eu Voi Veni Vineri $i Sper ca Vom Face ceva spre binele Poporului!
Greva Pasiva Deja credetima nu va aduce mare folos!Alegirile Repetate tot nu vor aduce mare folos dupa ce parte de Nord $i Sud a moldovei crede ca distrugeriole au fo provocate de Partidele Opozitie PL PLD $i AMN!noi trebue sa le aratam ca asta tot au facut au insecenat comuni$tii!Noi trebue sa deskidem ochii Lumii!
Sus In jos
milli

avatar


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 9:51 pm

Direct de la un Reprezentat din Bucureshti care la fel ca noi Protesteaza ! ! ! ! INFORMATIE 100% SIGURA ! ! ! ! ! ! ! ! ! Fratilor, noi la Bucuresti suntem informati mai bine, toate chestiile astea cu armata, cu mortii, cu arestarea lui Stati, sunt niste minciuni menite sa va sperie, sa nu mai iesiti in strada. Asta e frica lor cea mai mare acum: proteste masive si pasnice! Chear prin asta se demonstreaza ca comunishtii ne intimideaza bagind spaima in noi ! ! ! Miine 10 aprilie Toti in PMAN sa facem MAREA ADUNARE NATIONALA SUNT INVITATI TOITI TOATA MOLDOVA VA FI PREZENTA
Sus In jos
faraviolenta

avatar


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 10/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 12:28 am

pentru ca romanii au iesit toti!!!! sute de mii de oameni, si pentru ca pana la urma armata politia si toate institutiile publice sau intors de la ceausescu!!!!!
Sus In jos
oxana

avatar


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: 10 aprilie - in piata   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 12:31 am

Moldovenii sunt asteptati vineri (pe 10 aprilie), incepand cu ora 10,00, in Piata Marii Adunari Nationale din Chisinau, intr-un amplu miting impotriva sistemului comunist. Tinerii sunt invitati la un protest non-violent - REVOLUTIA FLORILOR,
Sus In jos
veroni4cka

veroni4cka


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 34

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 6:39 am

Moldova are multe partide de opozitie. Cred ca doar atunci cind liderii politici vor fi in stare sa se uneasca sa formeze doar o forta politica anti-comunista, atunci si poporul va fi in stare sa se uneasca!
Sus In jos
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: deacord   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 6:43 am

Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Empty
MesajSubiect: Re: de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?   de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare? Icon_minitime

Sus In jos
 
de ce romaii au putut in '89 sa se uneaca si sa rastoarne gurvernul, iar noi nu sintem in stare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jurnaltv md Chisinau stare Critica

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: PROPUNERI!!!! Ce facem mai departe????-
Mergi direct la: