JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Ce viitor avem cu Romania???

In jos 
+4
moldovan
julikl
Tolic1
Admin
8 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 3:35 am

Dati-va cu parerea ce sanse mai avem sa restabilim relatiile bune cu Romania dupa porcariile comunistilor!!!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Apr 10, 2009 5:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
Tolic1

avatar


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 1:18 pm

Romanii Nu sunt Pro$ti ei au inteles ca asteas Doar Provoicari din partea comuni$tilor $i au mai inteles ca cu adevarat Basarabia sau RM ne ghinde$te cum ghindesc comuni$tii!
Sus In jos
julikl

avatar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Sansele sunt dupa rezultatele din Moldova   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 3:43 pm

Rominia ne priveste puterea noastra de a arunca comunistii de pe tron. Sa stiti ca eram aproape la unire in 1990 dar din pacate multe propagande erau in aer. Nu degeam Ion si Doina Aldea Teodorovici au fost sacrificati pentru unirea noastra cu Rominia.
Sus In jos
Tolic1

avatar


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 7:00 pm

Romania E Vinovata.... ca vrea bine Basarabie $i vrea unirea cu patria mama!Eu tot SUNT VINOVAT ca vreau Aceia$i daca merit taiatimi capul pentru cas vinovat!Romania ne ajuta moral! Nu romania a distrus Parlamentul poate nici nu voi cei ce cititi acest coment dar Noi suntem vinovati ca am dat voie sa fie Vandalism! Noi neam dus sa protestam in cel mai rau caz sa ne aparam de politie dar nu sa vandalizam Parlamentul $i sa furam de parca am fi ultimii vandali de pe pamint! acolo defapt erau $i cabinetele Partidelor de Stinga! Cabinetele Partidului Liberal,PLD, $i AMN!
ROMANIA iti Multumesc Pentru Sustinere! $i Sper ca Relatiile ROmaniei cu Basarabia Sa nu fie tergeversate sau chiar distruse! Nu va dati Provocatie Comuniste! Noi vrem sa fim Liberi de Comuni$ti !
Noi Ne bazam pe ajutotrul Vostru Spiritual Fratilor!
Sus In jos
moldovan

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 8:00 pm

Hei oameni, asta este istoria moldovei. Eu sunt moldovan dar nu roman. Opreste te
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B8
Sus In jos
sharutza

avatar


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 8:07 pm

oficialii din romania au anuntat ca vor sustine in continuare apropierea Moldovei de UE si nu expulzeaza diplomatii moldoveni din Romania...de asemenea vor sustine educarea si interesele cetatenilor R.Moldova prin acordarea burselor de studiu la institutiile de invatamant din romania cat si acordarea cetateniilor...
asta am auzit ieri la televizor
Sus In jos
vulpeaFoxy

avatar


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 09/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeJoi Apr 09, 2009 8:59 pm

Mai moldovan NOI SUNTEM ROMANI!!!Suntem aceiasi oameni,traim pe acelashi pamint ,dar ne separa nedreptatea cu Fratii de peste Prut!!!Le multumesc lor pt sustinere,si totodata strigam catre dinsii S.O.S!!! Ii rugam sa nu ne lase,sa ni se alature noua mai departe si prin lupta sa invingem impreuna!!!!
Sus In jos
aaaa

avatar


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 4:53 am

Daca esti un Roman pleaca la Romania si nu fac revolutia in Moldova lol!
Sus In jos
betty_md

avatar


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/04/2009

Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 5:24 am

chiar eshti aaaaaaaaaaa.......Smile))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce viitor avem cu Romania??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce viitor avem cu Romania???   Ce viitor avem cu Romania??? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce viitor avem cu Romania???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
» Băsescu sau Voronin? România sau SIS al R. Moldova?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Opinii despre implicarea Romaniei in proteste!!!-
Mergi direct la: