JOS COMUNISTII!!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

JOS COMUNISTII!!!

Potrivit www.jurnal .md (Jurnal de Chisinau) in PMAN astazi au protestat aproximativ 15000 persoane, la ora 14 actiunea pasnica de protest a luat sfirsit. Pe www.unimedia.md puteti gasi textul Rezoluţiei finale a acţiunii de protest.
 
AcasaAcasa  ÎnregistrareÎnregistrare  CăutareCăutare  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Players Share: Quest TERA fatigue and spell system, game
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 3:59 pm Scris de STEVEN

» www.MuzicaDownload.net
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:23 am Scris de uploader_site

» FELICITARI!!!!!!! AVEM ALEGERI ANTICIPATE!!!!!!
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 8:21 pm Scris de AleXxX

» mesaj de la politist
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:13 pm Scris de oxana

» MAI: totul e OK! Tinerii torturaţi reprezintă dovezi contrare
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 4:12 pm Scris de oxana

» Voronin îi dă la televiziunea lui Iurie Roşca pe "agenţii români"
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 4:46 am Scris de Dan4ik

» Mâine vom afla, dacă vor fi sau nu verificate listele electorale
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:54 am Scris de Dan4ik

» Fraudarea alegerilor la Orhei: au votat copii cu dizabilităţi
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:44 am Scris de Dan4ik

» Expuneti-va opiniile si doleantele in privinta lui Voronin!!!
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:54 pm Scris de Vieru


 

 Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
avatar


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 07/04/2009

Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Empty
MesajSubiect: Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate   Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:19 am

Procesele au avut loc nu la judecatorii, asa cum ar fi normal, ci direct la comisariatele de politie.

Astfel in loc sa fie adusi banuitii in fata judecatorilor, au venit judecatorii la ei.

http://protv.md/filme/zeci-de-persoane-retinute-in-urma-protestelor-au-fost-judecate.html?id_file=32977#32977
Sus In jos
https://joscomunistii.forumgratuit.ro
 
Zeci de persoane reţinute în urma protestelor au fost judecate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zeci de mame îşi caută copiii pe la comisariate şi puşcarii
» Lista persoanelor reţinute în IDP a CGP mun. Chişinău, CPS Rîşcani şi CPS Buiucani.
» SOS: Semnale despre abuzuri sexuale asupra fetelor reţinute în stradă
» Cameramanul Jurnal TV a fost bătut aseară de poliţişti
» Oleg Brega a fost batut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
JOS COMUNISTII!!! :: Stiri!!!-
Mergi direct la: